Czujnik fotoelektryczny serii PD30

Image of Carlo Gavazzi's Logo

Czujnik fotoelektryczny serii PD30

Miniaturowe czujniki fotoelektryczne Carlo Gavazzi charakteryzują się wysoką wydajnością w kompaktowej obudowie

Rodzina czujników Carlo Gavazzi PD30 łączy doskonałe właściwości wykrywania z optymalną kompaktową konstrukcją obudowy. Ma wymiary zaledwie 10,8 mm x 20 mm x 30 mm i spełnia międzynarodowe standardy branżowe. Ponadto rodzina PD30 obejmuje szeroki zakres zasad wykrywania, aby spełnić wymagania praktycznie każdej aplikacji: odbijanie-odbijanie, tłumienie tła, odblaskowe z polaryzacją lub bez, nawet w przypadku obiektów przezroczystych, jak również przez wiązkę. Te czujniki PD30 doskonale nadają się do zastosowań, w których ważna jest oszczędność miejsca i wysoka dokładność wykrywania.

Stal nierdzewna PD30

Zaprojektowany do pracy w trudnych lub higienicznych środowiskach. Stal nierdzewna AISI316L i wysokiej jakości tworzywa sztuczne, takie jak uszczelki PEEK, PPSU i PES firmy FKM, gwarantują wyjątkową wytrzymałość mechaniczną. Certyfikat IP69K i certyfikat Ecolab.

PD30 Zaawansowane

Regulacja czułości jest dostępna i elastyczna dzięki funkcji uczenia i zdalnego uczenia. Za pomocą zdalnego nauczania operator może ustawić czujnik ze sterownika PLC. Inne funkcje obejmują ostrzeganie przed kurzem i wyciszanie wejścia, dzięki czemu usterki czujnika są szybko wykrywane i unika się przestojów.

PD30 Basic

Rodzina produktów Basic oferuje szereg czujników ogólnego przeznaczenia: ekonomicznych i bardzo wydajnych. Czujniki te posiadają górny lub tylny potencjometr do regulacji czułości, a także tłumienie tła (BGS) oparte na nowej zasadzie czujnikowej PointSpot, która zwiększa odległość wykrywania (200 mm) i poprawia dokładność wykrywania różnych kolorów.

cechy
  • Doskonała konstrukcja obudowy: nierdzewna lub ABS-PMMA
  • Zaprojektowany zgodnie z dyrektywą RoHS
  • Wysoka wydajność EMC
  • Prosta konfiguracja
  • Ostrzeżenie przed manipulacją / diagnostyką (PD30 Advanced)
  • Złącze M8 lub kabel 4-żyłowy
Zobacz więcej

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966DODAJ: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.