Z powodu spadku cen pamięci DRAM roczne wyniki w Azji Południowej spadły o prawie 40%, ale prognozy są optymistyczne

DRAM Factory South Asia Branch ogłosił 3 grudnia, że ​​sam się zintegruje i wygeneruje przychody w wysokości 4,331 miliardów dolarów w grudniu 2019 r. (To samo dotyczy dalej), wzrost o 1,59% miesięcznie i roczny spadek o 10,32%. Przychody w czwartym kwartale wyniosły około 13,116 mld juanów, kwartalny spadek o 11,37% i roczny spadek o 22,65%, zgodnie z oczekiwaniami firmy. Skumulowane skonsolidowane przychody w 2019 r. Wyniosły 51,727 mld juanów, co oznacza spadek o 38,94% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, głównie ze względu na wpływ spadających cen pamięci DRAM.

W trzecim kwartalnym raporcie finansowym z 2019 r. Nanyake powiedział, że ponieważ sprzedaż w trzecim kwartale była znacznie lepsza niż oczekiwano, sprzedaż jednostkowa w czwartym kwartale będzie stała lub nieznacznie zmniejszona, a ponieważ trzeci kwartał jest zbyt dobry, jeśli osiągnięty czwarty kwartał, cel jest również znakomity. Obecnie wyniki za czwarty kwartał powinny nadal spełniać oczekiwania spółki.

Czekając na prognozy rynku DRAM, dyrektor generalny Li Peiying podkreślił niedawno, że warunki rynkowe nadal się poprawiają zgodnie z trendami 5G i AI. Ponadto oryginalne zapasy kilku głównych producentów stopniowo powróciły do ​​normalnego poziomu w czwartym kwartale. Planowanie wydatków inwestycyjnych w 2020 r. Jest również konserwatywne i konserwatywne. Oczekuje się, że podaż i popyt będą stabilne. Następnie oczekuje się, że ceny wzrosną już w pierwszym kwartale.

Ponadto oczekuje się, że Nanyaco przejmie 13% Falco i stanie się jego największym akcjonariuszem. Li Peiying zwrócił uwagę, że Falco od dawna jest ważnym partnerem w testowaniu opakowań firmy. Zwiększając swój udział, obie strony mogą wzmocnić swoją inżynierię produktu, pakowanie i testowanie w przyszłości. Współpraca w innych aspektach, a jednocześnie poprawiająca ogólną wydajność operacyjną Oddziału w Azji Południowej i poprawiająca konkurencyjność rynku, optymistycznie wierzy, że przyszłe operacje spółki, finanse i kapitał akcjonariuszy będą korzystne.

Nanyak przygotuje 10. raport finansowy za czwarty kwartał, aby przewodzić branży półprzewodników. Oczekuje się, że Li Peiying objaśni wyniki operacyjne czwartego kwartału i całego roku, a także perspektywy na pierwszy kwartał 2020 r., A także uwolni popyt rynkowy i cenę branży pamięci DRAM i tak dalej.

Ponadto wychodzący kabel Samsunga prowadzi do zawieszenia linii produkcyjnych DRAM i NAND Flash. Rynek uważa, że ​​oczekuje się przyspieszenia dostosowania zapasów przez przemysł. Cena akcji w Azji Południowej na Tajwanie wzrosła do 89,7 juanów, przepisując najwyższą w 2019 roku. Rekord 86,7 juana.

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966DODAJ: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.