Prowadzenie technologii RF MEMS! Qorvo informuje, że nabył Cavendish Kinetics

8 października dostawca rozwiązań RF Qorvo ogłosił, że nabył Cavendish Kinetics, wiodącego na świecie dostawcę wysokiej częstotliwości RF, a jego zespół będzie nadal promować stosowanie technologii RF MEMS (RF Micro Electro Mechanical Systems) w linii produktów Qorvo . I przekształć tę technologię w produkcję na dużą skalę dla urządzeń mobilnych i innych rynków.

Eric Creviston, prezes działu produktów mobilnych Qorvo, powiedział: „Przejęcie Cavendish Kinetics pozwala nam umocnić pozycję lidera rynku w zakresie strojenia anten. Kilku wiodących światowych producentów smartfonów potwierdziło, że anteny można znacznie ulepszyć dzięki RF MEMS firmy Cavendish Kinetics technologia. Wydajność, w tym zmniejszone straty i zwiększona liniowość, Qorvo zostanie zoptymalizowany i rozszerzony w oparciu o pierwotną bazę firmy i zastosowany w innych aplikacjach, takich jak infrastruktura i obrona ”.

Rozumie się, że RF MEMS jest produktem RF przetwarzanym przez technologię MEMS. Technologia RF-MEMS umożliwia wysoką integrację z MMIC, umożliwiając stworzenie rdzenia zintegrowanego z systemem (SOC), który integruje gromadzenie, przetwarzanie, przesyłanie, przetwarzanie i wykonywanie informacji. Zgodnie z koncepcją technologii mikroelektronicznej może ona nie tylko wytwarzać produkcję na poziomie płytek, produkcję partii, ale ma również zalety niskiej ceny, niewielkich rozmiarów, lekkości i wysokiej niezawodności.

Urządzenia RF MEMS służą do strojenia głównych i różnorodnych anten smartfonów w pasmach niskich, średnich i wysokich w celu wytworzenia silniejszych sygnałów i szybszych przepływności danych. RF MEMS maksymalizuje wydajność dzięki doskonałemu współczynnikowi Q, poprawionej liniowości i wyjątkowo niskiej tłumienności wtrąceniowej, co oferuje ogromny potencjał poprawy wydajności systemu 4G i 5G.

Od 2015 r. Qorvo jest głównym inwestorem strategicznym Cavendish Kinetics. Qorvo przedstawi więcej szczegółów na temat transakcji Cavendish Kinetics podczas konferencji telefonicznej dotyczącej wyników w drugim kwartale w roku budżetowym 2020.

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966DODAJ: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.