Debiut w branży! Qorvo wprowadza na rynek filtr koegzystencji 47-pasmowej / Wi-Fi masowej fali akustycznej (BAW)

Qorvo®, Inc. (Nasdaq: QRVO), wiodący dostawca rozwiązań RF w aplikacjach mobilnych, infrastrukturalnych i lotniczych, obrony, wprowadził dziś pierwsze 47-pasmowe filtrowanie współbieżnej fali akustycznej Wi-Fi (BAW) oraz front V2X - w oparciu o ten pakiet produktów możliwe jest włączenie połączenia pojazd-rzeczy (V2X) w jednostce telekomunikacyjnej (TCU) i antenie, jednocześnie zapewniając niezawodność. Dzięki około 286 milionom podłączonych samochodów osobowych na całym świecie w latach 2019-2025, ta oferta produktów stanowi gotowe rozwiązanie dla komunikacji V2X.


V2X to ogólny termin określający technologię komunikacji pojazdu, która pozwala pojazdom komunikować się z otaczającym środowiskiem. Informacje z czujników i innych źródeł są przesyłane za pośrednictwem łączy o niskim opóźnieniu i niezawodności, co toruje drogę do w pełni autonomicznej jazdy. V2X ma kilka komponentów, w tym komunikację samochód-samochód (V2V), samochód-infrastruktura (V2I), samochód-pieszy (V2P) i komunikacja samochód-sieć (V2N).

Zestaw Qorvo V2X zawiera pierwszy filtr koegzystencji 47-pasmowej / Wi-Fi masowej fali akustycznej (BAW), który umożliwia współistnienie z Wi-Fi w paśmie V2X 5,9 GHz. Ta umiejętność jest niezbędna do ustanowienia niezawodnego połączenia między pojazdem a otoczeniem. Zawiera także dwa zintegrowane moduły front-end (FEM) obsługujące systemy C-V2X i DSRC, cyfrowy tłumik kroków, przełączniki nadawania / odbioru oraz wzmacniacz o niskim poziomie szumów.

Gorden Cook, dyrektor generalny jednostki biznesowej transmisji Qorvo, powiedział: „Qorvo jest jedyną firmą, która oferuje rozwiązanie kompatybilne z wieloma układami scalonymi, które zapewnia solidne łącza V2X oraz wystarczającą moc liniową transmisji i wydajność w środowiskach Wi-Fi. Najlepsza wydajność odbioru. Qorvo nowy filtr BAW QPQ2200Q jest ważną częścią autonomicznych systemów samochodowych, w których Wi-Fi i V2X będą współistnieć ”.

Kwalifikujący się klienci mogą poprosić o próbki następujących produktów w zestawie Qorvo V2X:


Qorvo oferuje szeroką gamę samochodowych rozwiązań V2X, Wi-Fi, SDARS i LTE, jednocześnie obsługując protokoły C-V2X i DSRC. Rozwiązania te zostały opracowane w ścisłej współpracy z wieloma zestawami układów wykorzystywanymi przez wiodących producentów modułów do obsługi dłuższych cykli życia motoryzacji. Oprócz spełnienia wymagań certyfikacyjnych ISO / TS 16949, Qorvo wykonuje również testy AEC-Q100 i AEC-Q200, aby upewnić się, że produkty spełniają surowe wymagania przemysłu motoryzacyjnego.

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966DODAJ: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.