BTT62004ESAXUMA1
Part Number BTT62004ESAXUMA1
Producent Infineon Technologies
Opis IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSDSO-24
dostępna ilość 16151 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.BTT62004ESAXUMA1.pdf2.BTT62004ESAXUMA1.pdf3.BTT62004ESAXUMA1.pdf
BTT62004ESAXUMA1 Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o BTT62004ESAXUMA1
Numer części producenta BTT62004ESAXUMA1 Kategoria Układy scalone
Producent Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) Opis IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSDSO-24
Pakiet / obudowa PG-TSDSO-24-21 dostępna ilość 16151 pcs
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) Not Required Napięcie - Obciążenie 5V ~ 36V
Typ przełącznika General Purpose Dostawca urządzeń Pakiet PG-TSDSO-24-21
Seria Automotive, AEC-Q100, PROFET® Rds On (Typ) 200mOhm
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Stan produktu Active
Package / Case 24-TSSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Pakiet Tape & Reel (TR)
Typ wyjścia N-Channel Konfiguracja wyjściowa High Side
temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ) Liczba wyjść 4
Rodzaj mocowania Surface Mount Berło On/Off
Typ wejścia Non-Inverting cechy -
Ochrona usterek Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Obecny - Wyjście (Max) 1A
Podstawowy numer produktu BTT6200
Model Produktu
BTT62004ESAXUMA1
Wprowadzenie
Przełącznik dystrybucji mocy do zastosowań motoryzacyjnych
Marka i Producent
Infineon Technologies
Funkcje
Wydajność Produktu
Przełącznik wysokotensyjny z 4 niezależnymi wyjściami; maksymalny prąd wyjściowy wynoszący 1A na kanał; typowy Rds(on) wynosi 200mOhm; działa przy napięciu obciążenia od 5V do 36V
Specyfikacja Techniczna
Typ przełącznika ogólnego przeznaczenia; Rds On (typ) wynosi 200mOhm; ograniczenie prądu (stałe); kwalifikacja AEC-Q100
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Obudowa: 24-TSSOP z eksponowanym pad'em; wymiary: 0.154 cala, 3.90 mm szerokości; pakowanie: taśma i szpulka (TR) do automatycznej montażu