CC1210KRX7R7BB106
Part Number CC1210KRX7R7BB106
Producent Yageo
Opis
dostępna ilość 22000 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych
CC1210KRX7R7BB106 Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o CC1210KRX7R7BB106
Numer części producenta CC1210KRX7R7BB106 Kategoria Układy scalone
Producent Yageo Opis
Pakiet / obudowa SMD dostępna ilość 22000 pcs
Condtion New Original Stock Gwarancja 100% Perfect Functions
Czas oczekiwania 2-3days after payment. Zapłata PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer
Wysyłka przez DHL / Fedex / UPS Port HongKong
Email RFQ Info@ariat-tech.com
Model Produktu
CC1210KRX7R7BB106
Wprowadzenie
Kondensator ceramiczny zaprojektowany do ogólnych zastosowań.
Marka i Producent
Yageo
Funkcje
Wydajność Produktu
Specyfikacja Techniczna
Pojemność: 10 µF, napięcie znamionowe: 16 V, współczynnik temperaturowy: X7R, rozmiar obudowy: 1210, typ montażu: montaż powierzchniowy.
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Wymiary: 3,2 mm x 2,5 mm, prostokątna forma, opakowanie typu taśma i bęben do automatycznego montażu.