06032U1R2BAT2A
Part Number 06032U1R2BAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 1.2PF 200V NP0 0603
dostępna ilość 331096 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06032U1R2BAT2A.pdf2.06032U1R2BAT2A.pdf
06032U1R2BAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06032U1R2BAT2A
Numer części producenta 06032U1R2BAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 1.2PF 200V NP0 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 331096 pcs
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.1pF
Grubość (maks) 0.036" (0.91mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Seria U
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności - Pojemność 1.2 pF
Aplikacje RF, Microwave, High Frequency
Pobieranie06032U1R2BAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06032U1R2BAT2A
Wprowadzenie
Wysokoprecyzyjny ceramiczny kondensator zaprojektowany do zastosowań RF i wysokiej częstotliwości.
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Wydajność Produktu
Pojemność 1.2pF z tolerancją ±0.1pF, efektywna praca w temperaturze od -55°C do 125°C, odpowiedni do zastosowań wysokiego napięcia do 200V.
Specyfikacja Techniczna
Pojemność: 1.2pF, Tolerancja: ±0.1pF, Napięcie - znamionowe: 200V, Współczynnik temperaturowy: C0G, NP0, Temperatura pracy: -55°C do 125°C.
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Rozmiar / Wymiary: 0.060" D x 0.030" S (1.52mm x 0.76mm), Grubość (maks.): 0.036" (0.91mm), Opakowanie: Taśma i szpulka (TR), Typ pakietu: 0603 (1608 metrów), Typ montażu: Montaż powierzchniowy, MLCC.