06032U1R3CAT2A
Part Number 06032U1R3CAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 1.3PF 200V NP0 0603
dostępna ilość 532585 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06032U1R3CAT2A.pdf2.06032U1R3CAT2A.pdf
06032U1R3CAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06032U1R3CAT2A
Numer części producenta 06032U1R3CAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 1.3PF 200V NP0 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 532585 pcs
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.25pF
Grubość (maks) 0.036" (0.91mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Seria U
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności - Pojemność 1.3 pF
Aplikacje RF, Microwave, High Frequency
Pobieranie06032U1R3CAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06032U1R3CAT2A
Wprowadzenie
Kondensator ceramiczny o ultra-niskim ESR
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Wydajność Produktu
Pojemność wynosząca 1,3pF z wąskim tolerancją ±0,25pF, działający w szerokim zakresie temperatur od -55°C do +125°C, z maksymalnym napięciem 200V
Specyfikacja Techniczna
Kondensator ceramiczny, montaż powierzchniowy, w pakiecie 0603, współczynnik temperatury C0G (NP0)
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Rozmiar: 0,060" D x 0,030" S (1,52mm x 0,76mm), grubość: 0,036" (0,91mm), opakowanie: Taśma i szpulka (TR)