06032U150JAT2A
Part Number 06032U150JAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 15PF 200V NP0 0603
dostępna ilość 355584 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06032U150JAT2A.pdf2.06032U150JAT2A.pdf
06032U150JAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06032U150JAT2A
Numer części producenta 06032U150JAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 15PF 200V NP0 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 355584 pcs
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.036" (0.91mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Seria U
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności - Pojemność 15 pF
Aplikacje RF, Microwave, High Frequency
Pobieranie06032U150JAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06032U150JAT2A
Wprowadzenie
Kondensator ceramiczny zaprojektowany do zastosowań wysokoczęstotliwościowych.
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Ultra-niski ESR, współczynnik temperaturowy C0G (NP0).
Wydajność Produktu
Działa w zakresie temperatur od -55°C do 125°C, zaprojektowany do zastosowań RF, mikrofalowych i wysokoczęstotliwościowych, z nominalnym napięciem 200V.
Specyfikacja Techniczna
Pojemność: 15pF, tolerancja: ±5%, współczynnik temperaturowy: C0G, NP0, napięcie znamionowe: 200V.
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Rozmiar: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), grubość: 0.036" (0.91mm), opakowanie: taśma i bęben (TR), typ montażu: montaż powierzchniowy, MLCC, opakowanie / obudowa: 0603 (1608 w metryce).