06032U100JAT2A
Part Number 06032U100JAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
dostępna ilość 89564 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 06032U100JAT2A.pdf
06032U100JAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06032U100JAT2A
Numer części producenta 06032U100JAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 89564 pcs
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.036' (0.91mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.060' L x 0.030' W (1.52mm x 0.76mm) Seria U
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności - Pojemność 10 pF
Aplikacje RF, Microwave, High Frequency
Pobieranie06032U100JAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06032U100JAT2A
Wprowadzenie
Ceramiczny kondensator zaprojektowany do aplikacji RF o wysokiej częstotliwości.
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Ultra-niski ESR, współczynnik temperatury C0G (NP0), wysoka stabilność i niezawodność.
Wydajność Produktu
Pojemność 10pF, tolerancja ±5%, skuteczne działanie w zakresie temperatur od -55°C do 125°C.
Specyfikacja Techniczna
Napięcie znamionowe 200V, typ montażu MLCC, współczynnik temperatury C0G (NP0), kondensator ceramiczny.
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Długość: 0.060" (1.52mm), szerokość: 0.030" (0.76mm), grubość: 0.036" (0.91mm), pakowany w Digi-Reel dla optymalnego transportu i ochrony.