06032U100FAT2A
Part Number 06032U100FAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 10PF 200V NP0 0603
dostępna ilość 276580 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06032U100FAT2A.pdf2.06032U100FAT2A.pdf
06032U100FAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06032U100FAT2A
Numer części producenta 06032U100FAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 10PF 200V NP0 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 276580 pcs
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.036" (0.91mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Seria U
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności - Pojemność 10 pF
Aplikacje RF, Microwave, High Frequency
Pobieranie06032U100FAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06032U100FAT2A
Wprowadzenie
Kondensator ceramiczny do zastosowań RF i wysokiej częstotliwości
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Wydajność Produktu
Stabilny w warunkach zmiany temperatury, odpowiedni do zastosowań RF i mikrofalowych
Specyfikacja Techniczna
Pojemność: 10pF, Tolerancja: ±1%, Zakres temperatury pracy: -55°C do +125°C, Napięcie nominalne: 200V
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Wymiary: 0.060" x 0.030" (1.52mm x 0.76mm), Grubość (max): 0.036" (0.91mm), Opakowanie: Taśma i bęben (TR), Typ montażu: Montaż powierzchniowy, MLCC, Typ opakowania: 0603 (1608 metryczny)