06032U0R7BAT2A
Part Number 06032U0R7BAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 0.7PF 200V NP0 0603
dostępna ilość 404714 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06032U0R7BAT2A.pdf2.06032U0R7BAT2A.pdf
06032U0R7BAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06032U0R7BAT2A
Numer części producenta 06032U0R7BAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 0.7PF 200V NP0 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 404714 pcs
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±0.1pF
Grubość (maks) 0.036" (0.91mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Seria U
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Ultra Low ESR
Współczynnik awaryjności - Pojemność 0.7 pF
Aplikacje RF, Microwave, High Frequency
Pobieranie06032U0R7BAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06032U0R7BAT2A
Wprowadzenie
Ceramic capacjtor o ultra-niskim ESR
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Ultra-niski ESR, Stabilność przy wysokich częstotliwościach
Wydajność Produktu
Specyfikacja Techniczna
Pojemność: 0.7pF, Tolerancja: ±0.1pF, Napięcie - Rated: 200V, Współczynnik temperaturowy: C0G, NP0
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Rozmiar / Wymiary: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Grubość (Max): 0.036" (0.91mm), Opakowanie: Taśma i szpulka (TR)