06033E223MAT2A
Part Number 06033E223MAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 0.022UF 25V Z5U 0603
dostępna ilość 38056 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych
06033E223MAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06033E223MAT2A
Numer części producenta 06033E223MAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 0.022UF 25V Z5U 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 38056 pcs
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy Z5U
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Seria -
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza 10°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - Pojemność 0.022 µF
Aplikacje General Purpose
Pobieranie06033E223MAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06033E223MAT2A
Wprowadzenie
Marka i Producent
AVX
Funkcje
Wydajność Produktu
Posiada pojemność 0,022 µF z tolerancją ±20%. Zakres temperatury pracy wynosi od 10°C do 85°C, z napięciem znamionowym 25V. Zastosowano współczynnik temperatury Z5U.
Specyfikacja Techniczna
Numer części producenta: 06033E223MAT2A. Opakowanie: brak informacji. Seria: brak informacji. Status produktu: aktywny. Pojemność: 0,022 µF. Tolerancja: ±20%. Napięcie znamionowe: 25V. Współczynnik temperatury: Z5U. Temperatura pracy: 10°C ~ 85°C.
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Ten kondensator ceramiczny ma formę obudowy 0603 (1608 metryczny). Jego wymiary wynoszą 0,063" D x 0,032" S (1,60 mm x 0,81 mm) przy maksymalnej grubości 0,035" (0,90 mm). Szczegóły dotyczące opakowania nie są podane.