06033F563K4T2A
Part Number 06033F563K4T2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 0.056UF 25V X8R 0603
dostępna ilość 144905 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06033F563K4T2A.pdf2.06033F563K4T2A.pdf3.06033F563K4T2A.pdf
06033F563K4T2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06033F563K4T2A
Numer części producenta 06033F563K4T2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 0.056UF 25V X8R 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 144905 pcs
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X8R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Seria -
oceny AEC-Q200 Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - Pojemność 0.056 µF
Aplikacje Automotive
Pobieranie06033F563K4T2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06033F563K4T2A
Wprowadzenie
Kondensator ceramiczny do zastosowań w motoryzacji.
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Wydajność Produktu
Wysoka pojemność 0.056F. Stabilność temperaturowa z współczynnikiem X8R. Przeznaczony do pracy w ekstremalnych temperaturach od -55°C do 150°C.
Specyfikacja Techniczna
Napięcie znamionowe 25V. Tolerancja pojemności ±10%.
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Wymiary: 0,063" D x 0,032" S x 0,035" W. Opakowanie w formacie 1608 metrycznym. Wysyłany w formacie Tape & Reel dla efektywnego zarządzania i umieszczania.