06033F473K4Z2A
Part Number 06033F473K4Z2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER SMD
dostępna ilość 180719 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych
06033F473K4Z2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06033F473K4Z2A
Numer części producenta 06033F473K4Z2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER SMD
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 180719 pcs
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X8R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Seria FLEXITERM®
oceny AEC-Q200 Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - Pojemność 0.047 µF