06033G124ZAT2A
Part Number 06033G124ZAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 0.12UF 25V Y5V 0603
dostępna ilość 516655 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06033G124ZAT2A.pdf2.06033G124ZAT2A.pdf3.06033G124ZAT2A.pdf
06033G124ZAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06033G124ZAT2A
Numer części producenta 06033G124ZAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 0.12UF 25V Y5V 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 516655 pcs
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja -20%, +80%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy Y5V (F)
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Seria -
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -30°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - Pojemność 0.12 µF
Aplikacje General Purpose
Pobieranie06033G124ZAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06033G124ZAT2A
Wprowadzenie
Uniwersalny wielowarstwowy kondensator ceramiczny (MLCC)
Marka i Producent
AVX
Funkcje
Technologia montażu powierzchniowego, wielowarstwowa ceramika, pojemność uniwersalna
Wydajność Produktu
Pojemność 0.12 µF, napięcie znamionowe 25V, zakres temperatury pracy od -30°C do 85°C
Specyfikacja Techniczna
Pojemność: 0.12 µF, Napięcie - Znamionowe: 25V, Współczynnik temperatury: Y5V, Tolerancja: -20%, +80%
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Opakowanie: 0603 (1608 metryczne), Rozmiar: 0.063" D x 0.032" S x 0.035" W, Opakowanie: Taśma i szpulka (TR)