06033F473KAT2A
Part Number 06033F473KAT2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 0.047UF 25V X8R 0603
dostępna ilość 398790 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06033F473KAT2A.pdf2.06033F473KAT2A.pdf
06033F473KAT2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06033F473KAT2A
Numer części producenta 06033F473KAT2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 0.047UF 25V X8R 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 398790 pcs
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X8R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Seria -
oceny - Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - Pojemność 0.047 µF
Aplikacje General Purpose
Pobieranie06033F473KAT2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06033F473KAT2A
Wprowadzenie
Ceramic capacitor do ogólnych zastosowań.
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Kondensator ceramiczny montowany powierzchniowo, wielowarstwowy (MLCC). Zastosowanie ogólne.
Wydajność Produktu
Pojemność 0,047F z tolerancją ±10%. Działa efektywnie w temperaturze od -55°C do 150°C.
Specyfikacja Techniczna
Napięcie nominalne 25V. Współczynnik temperaturowy X8R.
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Wymiary: 0,063" D x 0,032" S (1,60 mm x 0,81 mm). Grubość: maksymalnie 0,035" (0,90 mm). Pakowany w taśmę i rolkę (TR) do automatycznego montażu.