06033F683K4T2A
Part Number 06033F683K4T2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 0.068UF 25V X8R 0603
dostępna ilość 288361 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06033F683K4T2A.pdf2.06033F683K4T2A.pdf3.06033F683K4T2A.pdf
06033F683K4T2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06033F683K4T2A
Numer części producenta 06033F683K4T2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 0.068UF 25V X8R 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 288361 pcs
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X8R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Seria -
oceny AEC-Q200 Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - Pojemność 0.068 µF
Aplikacje Automotive
Pobieranie06033F683K4T2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06033F683K4T2A
Wprowadzenie
Kondensator ceramiczny do zastosowań motoryzacyjnych
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Kondensator ceramiczny
Wydajność Produktu
Wysoka pojemność, stabilny współczynnik temperaturowy X8R, klasyfikacja motoryzacyjna
Specyfikacja Techniczna
Pojemność: 0.068F, Napięcie nominalne: 25V, Współczynnik temperaturowy: X8R, Zakres temperatur pracy: -55°C do +150°C, Tolerancja: ±10%
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Rozmiar / Wymiary: 0.063" x 0.032" (1.60mm x 0.81mm), Typ montażu: montaż powierzchniowy, MLCC, Opakowanie: 0603 (1608 metryczny), Grubość (maks): 0.035" (0.90mm), Opakowanie: taśma i zwój (TR)