06033F103K4T2A
Part Number 06033F103K4T2A
Producent KYOCERA AVX
Opis CAP CER 10000PF 25V X8R 0603
dostępna ilość 665232 pcs new original in stock.
Zamów akcje i oferty
Arkusze danych 1.06033F103K4T2A.pdf2.06033F103K4T2A.pdf
06033F103K4T2A Price Poproś o cenę i czas dostawy online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Informacje techniczne o 06033F103K4T2A
Numer części producenta 06033F103K4T2A Kategoria Kondensatory
Producent AVX (KYOCERA AVX) Opis CAP CER 10000PF 25V X8R 0603
Pakiet / obudowa 0603 (1608 Metric) dostępna ilość 665232 pcs
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.035' (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X8R
Rozmiar / Wymiar 0.063' L x 0.032' W (1.60mm x 0.81mm) Seria -
oceny AEC-Q200 Stan produktu Active
Package / Case 0603 (1608 Metric) Pakiet Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Lead Style - Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - Pojemność 10000 pF
Aplikacje Automotive
Pobieranie06033F103K4T2A PDF - EN.pdf
Model Produktu
06033F103K4T2A
Wprowadzenie
Kondensator ceramiczny do zastosowań motoryzacyjnych
Marka i Producent
AVX Corporation
Funkcje
Ceramiczny MLCC, zaprojektowany do użytku w motoryzacji, technologia montażu powierzchniowego
Wydajność Produktu
Wysoka stabilność i niezawodność, szeroki zakres temperatury pracy
Specyfikacja Techniczna
Pojemność: 10000pF, tolerancja: ±10%, współczynnik temperaturowy: X8R
Rozmiar, Kształt i Opakowanie
Rozmiar: 0,063" x 0,032", kształt: prostokątny, opakowanie: taśma i bębny